Dead Island 2 z ważnym kamieniem milowym; twórcy przygotowują nowe aktualizacje

Wydawca zapowiada kolejne aktualizacje, jeśli chodzi o Dead Island 2. Mamy wyczekiwać nowych informacji w temacie.

@ 09.05.2024, 10:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dead Island 2 z ważnym kamieniem milowym; twórcy przygotowują nowe aktualizacje

Dambuster Studios wypuściło niedawno drugie fabularne rozszerzenie dla Dead Island 2, zatytułowane SoLA, a my właśnie dowiedzieliśmy się, że projekt rozszedł się już w naprawdę imponującym nakładzie. Za sprawą wpisu na blogu, twórcy zapowiedzieli dalsze wsparcie i potwierdzili kilka interesujących statystyk.

"W nadchodzących miesiącach podzielimy się ekscytującymi i wyczekiwanymi informacjami na temat nadchodzących aktualizacji dla Dead Island 2", napisali twórcy".

Do tego ujawnili, że już 7 milionów graczy zdecydowało się grę sprawdzić, a łącznie zlikwidowali oni imponującą liczbę, bo aż 24 miliardy, umarlaków. Niestety nie podano żadnych konkretów na temat tego, co nadejdzie w kolejnych aktualizacjach.

Jeśli mielibyśmy spekulować, to być może chodzi o tryb Nowa Gra Plus, o który gracze proszą od dłuższego czasu. Bardzo możliwe też, że w planach jest tryb hordy zwany Neighborhood Watch, w którym musimy mierzyć się z kolejnymi falami zombie.

Możliwości jest sporo, więc pozostaje nam czekać na konkrety. Jak takowe się pojawią, będziemy Wam je przekazywać. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup Dead Island 2, zerknijcie na naszą recenzję. Pamiętajcie też o sprawdzeniu wymagań sprzętowych.


Sprawdź także:
Dead Island 2

Dead Island 2

Premiera: 21 kwietnia 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Dead Island 2 to kontynuacja polskiego hitu od wrocławskiego studia Techland. Tym razem jednak za produkcję odpowiada zespół Dumbaster Studios - wewnętrzny oddział wydawc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:02, 09.05.2024
Może wypuszczą jeszcze jakąś fabularną zawartość i zrobią coś z tym niskim poziomem doświadczenia.
0 kudosBarbarella.   @   19:06, 09.05.2024
Cytat: MicMus123456789
zrobią coś z tym niskim poziomem doświadczenia.

To znaczy że szybko kończy się awansowanie postaci? W Jedynce też tak było co mnie lekko zirytowało. Widać starają się trzymać reguł wypracowanych przez Techland. Zadziorny