Assassin's Creed: Mirage - wymagania sprzętowe i szczegóły na temat wersji PC

Ubisoft prezentuje Assassin's Creed: Mirage w wersji na komputery. Poznaliśmy też wymagania sprzętowe - nie są one przesadnie wysokie!

@ 19.09.2023, 18:59
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Assassin's Creed: Mirage - wymagania sprzętowe i szczegóły na temat wersji PC

Firma Ubisoft zaprezentowała ostateczne wymagania sprzętowe nadchodzącego Assassin's Creed: Mirage. Najnowsza odsłona popularnego cyklu zadebiutuje już na początku października. Przy okazji pochwalono się też zwiastunem prezentującym wersję PC.

Francuski koncern szykuje dopieszczone wydanie Assassin's Creed: Mirage na blaszaki - deweloperzy piszą o możliwości grania w 4K z nieograniczoną liczbą klatek na sekundę, wsparciu HDR czy rozbudowanym menu ustawień graficznych. 

Przy tworzeniu gry w wersji na PC firma postawiła na współpracę z Intelem - w efekcie czego możemy spodziewać się, że Mirage będzie bardzo dobrze działać na wciąż niezbyt popularnych kartach graficznych Intel ARC, a także najnowszych procesorach Intel Core 13. generacji.

Posiadacze kart graficznych od AMD także powinni spać spokojnie - poprzednie odsłony bardzo dobrze działały na Radeonach (wówczas Ubisoft współpracował z AMD), a gra bazuje na tym samym silniku co m.in. Valhalla, więc trudno by developerzy coś w tej kwestii popsuli. 

Premiera Assassin's Creed: Mirage już 5 października.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?