Trine 5: A Clockwork Conspiracy - znamy datę premiery

W sieci pojawił się nowy zwiastun Trine 5: A Clockwork Conspiracy, a dzięki niemu poznaliśmy datę premiery gry.

@ 25.07.2023, 13:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Trine 5: A Clockwork Conspiracy - znamy datę premiery

Frozenbyte oraz THQ Nordic opublikowały w sieci kolejny materiał filmowy, promujący Trine 5: A Clockwork Conspiracy. Dzięki niemu deweloper i wydawca ujawnili wreszcie datę premiery przedsięwzięcia, którą zaplanowano na 31 sierpnia bieżącego roku. Gra dostępna będzie wówczas na komputerach osobistych, a także konsolach poprzedniej i obecnej generacji.

Zwiastun widoczny poniżej skupia się na jednej z grywalnych postaci, czyli Pontiusie. To rycerz, który mężnie chroni swoich sojuszników, a w chwili wolnej czas poświęca na jedzenie tortów. W ręce dzierży on miecz, a w drugiej trzyma sporą tarczę. Miecz służy oczywiście do pokonywania napotkanych przeszkód, a tarczą blokuje nadchodzące ataki, choć nie tylko.

Z wcześniejszych informacji wynika, że Trine 5: A Clockwork Conspiracy zaoferuje nam co najmniej 12 godzin dobrej zabawy, a działać będzie ono nawet w 4K i 60 klatkach na sekundę, choć wyłącznie na komputerach osobistych (jeśli macie odpowiedni sprzęt) oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.


Sprawdź także:
Trine 5: A Clockwork Conspiracy

Trine 5: A Clockwork Conspiracy

Premiera: 31 sierpnia 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Trine 5: A Clockwork Conspiracy to piąta odsłona serii gier zręcznościowo-platformówych 2.5D osadzonych w baśniowych klimatach fantasy. Za projekt odpowiada studio Frozen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?