Trine 5: A Clockwork Conspiracy dostępne w sklepach

Frozenbyte informuje, że Trine 5: A Clockwork Conspiracy ma dziś swoją premierę na komputerach osobistych oraz konsolach obecnej i poprzedniej generacji.

@ 01.09.2023, 14:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Trine 5: A Clockwork Conspiracy dostępne w sklepach

Studio Frozenbyte informuje, że Trine 5: A Clockwork Conspiracy, czyli całkiem nieźle zapowiadająca się platformówka z naciskiem na tryb współpracy, dostępne jest od dziś w sprzedaży. Jeśli mielibyście ochotę zainwestować w grę swoje pieniądze, pamiętajcie, że jest ona dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach obecnej i poprzedniej generacji.

Jeśli chodzi o założenia Trine 5: A Clockwork Conspiracy, mamy do czynienia z platformówką kooperacyjną, w której dużą rolę odgrywa rozwiązywanie łamigłówek środowiskowych. bohaterowie projektu, Amadeus, Zoya i Pontius, muszą ze sobą współpracować, jeśli chcą przetrwać i popychać do przodu opowieść.

W Trine 5: A Clockwork Conspiracy zagrać możecie zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach PS4, PS5, X1, XS oraz Switch. Jeśli rozważacie zakup wydania dla blaszaków, koniecznie rzućcie okiem na jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Trine 5: A Clockwork Conspiracy

Trine 5: A Clockwork Conspiracy

Premiera: 31 sierpnia 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Trine 5: A Clockwork Conspiracy to piąta odsłona serii gier zręcznościowo-platformówych 2.5D osadzonych w baśniowych klimatach fantasy. Za projekt odpowiada studio Frozen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?