Trine 5: A Clockwork Conspiracy - nowy zwiastun pokazuje złodziejkę Zoyę

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący Trine 5: A Clockwork Conspiracy. Tym razem możemy poznać złodziejkę o imieniu Zoya.

@ 10.08.2023, 14:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Trine 5: A Clockwork Conspiracy - nowy zwiastun pokazuje złodziejkę Zoyę

Premiera Trine 5: A Clockwork Conspiracy coraz bliżej, a w związku z tym deweloperzy regularnie publikują nowe materiały promujące projekt. Tym razem w sieci pojawiło się wideo, na którym w akcji ujrzeć możemy złodziejkę o imieniu Zoya.

Zoya to bardzo sprytna złodziejka, dysponująca łukiem, liną oraz wieloma unikatowymi umiejętnościami. Dzięki wyposażeniu, bohaterka potrafi eliminować przeciwników na większe odległości, a ponadto korzysta z liny, by przeskakiwać pomiędzy pułapkami, przyciąga obiekty i wspinać się do niedostępnych miejsc. Dziewczyna posiada ponadto strzały nasycone różnymi pierwiastkami, co pozwala jej tworzyć np. lodowe schody.

Strzały wystrzeliwane przez Zoyę są w stanie odbijać się od różnych powierzchni, a dzięki temu trafiamy w cele potencjalnie niedosięgalne. Spryt dziewczyny sprawia, że może ona podchodzić przeciwników i przyklejać do nich lepkie bomby, które następnie wybuchają po tym, jak oddalimy się od przeciwnika.

Datę premiery Trine 5: A Clockwork Conspiracy zaplanowano na 31 sierpnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, X1, XS oraz Switchu.


Sprawdź także:
Trine 5: A Clockwork Conspiracy

Trine 5: A Clockwork Conspiracy

Premiera: 31 sierpnia 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Trine 5: A Clockwork Conspiracy to piąta odsłona serii gier zręcznościowo-platformówych 2.5D osadzonych w baśniowych klimatach fantasy. Za projekt odpowiada studio Frozen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?