Trine 5: A Clockwork Conspiracy - znamy długość gry

Trine 5: A Clockwork Conspiracy to kolejny projekt studia Frozenbyte. Jak wynika z wypowiedzi deweloperów, mamy się tu przygotować na dość długi wątek fabularny.

@ 11.07.2023, 17:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Trine 5: A Clockwork Conspiracy - znamy długość gry

Trine 5: A Clockwork Conspiracy zostało zapowiedziane z początkiem bieżącego roku, a za jego opracowanie odpowiada Frozenbyte. Kolejna odsłona popularnej platformówek 2,5D, zaoferować nam ma wiele wyzwań, całkowicie przebudowany system walki i progresję, jak również dość rozbudowany wątek fabularny.

O Trine 5: A Clockwork Conspiracy deweloperzy rozmawiali niedawno z redakcją GamingBolt, a podczas wywiadu zostali zapytani o długość rozgrywki. Z wypowiedzi twórców wynika, że gracze powinni nastawić się na co najmniej 12 godzin, a jeśli dodatkowo będziemy chcieli dokładnie przejrzeć wszystkie lokacje, czeka nas znacznie więcej zabawy.

"Ciężko to określić, ponieważ gracze mają różne poziomy umiejętności, ale oceniłbym długość na co najmniej 12 godzin dla pojedynczego przejścia. Prawdopodobnie będzie to sporo więcej w przypadku przeciętnego gracza. To zależy m.in. od ustawień poziomu trudności, który może mieć ogromny wpływ na wyzwanie".

Premierę Trine 5: A Clockwork Conspiracy zaplanowano na tegoroczne lato, choć na razie nie znamy dokładnego terminu. Grać będziemy wówczas na PC, Switchu, PS4, PS5, X1 oraz XS. Więcej informacji na temat projektu będziemy mieć dla Was niebawem.


Sprawdź także:
Trine 5: A Clockwork Conspiracy

Trine 5: A Clockwork Conspiracy

Premiera: 31 sierpnia 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Trine 5: A Clockwork Conspiracy to piąta odsłona serii gier zręcznościowo-platformówych 2.5D osadzonych w baśniowych klimatach fantasy. Za projekt odpowiada studio Frozen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?