Assassin’s Creed Jade - wiemy kiedy startują zamknięte beta testy

Studio Ubisoft przygotowuje się do startu zamkniętych beta testów Assassin’s Creed Jade. Odbędą się one z początkiem przyszłego miesiąca.

@ 18.07.2023, 13:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
mob, inne

Assassin’s Creed Jade - wiemy kiedy startują zamknięte beta testy

Assassin’s Creed Jade (nazwa kodowa) to jedna z wielu gier w uniwersum Assassin's Creed opracowywanych obecnie przez Ubisoft. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, wydawca planuje zamknięte beta testy projektu, które zaplanowano na 3 sierpnia. Bawić będą się wówczas wybrańcy z całego świata, a beta dostępna będzie na urządzeniach działających pod kontrolą systemów iOS oraz Android.

Beta umożliwi dostęp do Assassin’s Creed Jade ograniczonej liczbie graczy. Rejestracja jest wciąż otwarta, mimo że do zabawy dołączy wyłącznie 5000 osób, wybranych przez deweloperów. Sama rejestracja podzielona została na cztery fazy, a pierwszą jest kwestionariusz, który będzie dostępny do 27 lipca. Po tym terminie wysyłane będą zaproszenia. Beta zakończy się dokładnie 11 sierpnia.

Jeśli chodzi o użytkowników urządzeń działających pod kontrolą systemu Android, muszą oni posiadać system w wersji 10, a także procesor Snapdragon 865 lub lepszy. W przypadku iOSa koniecznością jest co najmniej iPhone 11. Niezależnie od posiadanego sprzętu, bądźcie gotowi na różne błędy i niedociągnięcia, wszak będziecie mieć do czynienia z produktem nieukończonym.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?