Test Drive Unlimited Solar Crown na pierwszym gameplayu. Forza Horizon zagrożona?

Odpowiadając na pytanie z tytułu - raczej nie... Zerknijcie jednak na pierwszy udostępniony gameplay z komentarzem twórców i oceńcie sami.

@ 12.07.2023, 23:01
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

Test Drive Unlimited Solar Crown na pierwszym gameplayu. Forza Horizon zagrożona?

Kontynuacja kultowej serii Test Drive wreszcie została pokazana szerszej publiczności. Twórcy gry ze studia KT Racing zaprezentowali Test Drive Unlimited Solar Crown w pełnej krasie.

Test Drive Unlimited Solar Crown to kontynuacja popularnej serii gier wyścigowych, oferujących zabawę w mocno arcade'owym stylu. Deweloperzy stawiają na zręcznościowy model jazdy, a akcję swojej produkcji umieścili na wirtualnej wersji wyspy Hongkong - podobno odwzorowanej w skali 1:1.

Zaprezentowany materiał wraz z komentarzem możecie obejrzeć niżej. Jeśli chodzi o pierwsze wnioski, to zdania graczy są podzielone - część osób jest zadowolona z tego co zostało pokazane, ale inni narzekają na wymarłe miasto, oprawę pamiętającą czasy PlayStation 4 / Xboksów One czy na pierwszy rzut oka - dość biedną fizykę. Gra może obronić się jednak grywalnością i modelem jazdy, ale to ocenimy dopiero po premierze.

Test Drive Unlimited Solar Crown zmierza na PC, PlayStation 5 oraz Xboksy Series S|X. Premiera wyznaczona jest na przyszły rok, ale już 24 lipca wystartują beta-testy gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:19, 13.07.2023
Faktycznie słabo to wygląda Smutny taka niedopracowana forza ...
0 kudosBarbarella.   @   11:55, 13.07.2023
Lubię wirtualną turystykę ale Hong Kong to nie wiem czy mnie do niego ciągnie, chociaż podobno wiernie odwzorowany.
1 kudosKerberos   @   19:25, 13.07.2023
Ta, Forza zagrożona, ehe xDD
Plusy tej "prezentacji" to:
+ Melek Balgün.
+ surowy gameplay bez żadnych wstawek, wodotrysków i przerywników dzięki któremu można lepiej ocenić faktyczny stan produkcji.
Jestem bardzo rozczarowany, bo zapowiada się spektakularne fiasko legendarnej marki. Graficznie nie wymagałem dużo, ale model jazdy już teraz wygląda na kartonowy albo to po prostu skill issue ludzi na tym streamie (gra na padzie w ścigałki, phi xD). W ogóle brak wielu smaczków, z których znane było TDU. Jednak najbardziej irytującą rzecz jaką zauważyłem na tej prezentacji to te dropy fpsów.
Gra jest zapowiadana od jakichś 2 lat i już miała mieć premierę a tu widzę mierną alphę a do wydania pozostało pół roku... Feedback fanów na 100% spowoduje kolejne przesunięcie premiery. Oby.