Death Stranding otrzyma pełnometrażowy film

Hideo Kojima spełni swoje marzenie tworząc film na podstawie własnej gry wideo: Death Stranding.

@ 16.12.2022, 12:23
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, ps5

Death Stranding otrzyma pełnometrażowy film

Wyjątkowa, postapokaliptyczna, oryginalna przygoda Hideo Kojimy, Death Stranding, to kolejna marka gier wideo, która doczeka się ekranizacji, dzięki nowo ogłoszonej współpracy między Kojima Productions, a producentem wykonawczym, Barbarian Alexem LebovicimHammerstone Studios.

Na ten moment nie wiemy nic prócz tego, że szczegóły historii są „trzymane w tajemnicy”, ale obiecane są nowe elementy i postacie w uniwersum Death Stranding.

"Nie mógłbym być bardziej podekscytowany nową współpracą z Hammerstone Studios" — powiedział Hideo Kojima w oświadczeniu dotyczącym ogłoszenia startu prac nad filmem. "To kluczowy moment dla serii i naprawdę nie mogę się doczekać współpracy z Hammerstone przy przeniesieniu Death Stranding na duży ekran".

Oczywiście nie wiadomo, kiedy film Death Stranding może pojawić się na srebrnym ekranie, ale obecnie mówi się, że jest już w fazie rozwoju i wszystko przebiega po myśli twórców.

Wiadomość o filmie Death Stranding następuje niedługo po prezentacji Death Stranding 2, w której wystąpią Norman Reedus, Léa Seydoux, Elle Fanning, Shioli Kutsuna i Troy Baker. Tytuł trafi ekskluzywnie na konsolę PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):