Drugie DLC dla Dying Light 2: Stay Human przesunięte na 2024 rok

Techland chce dopracować nadchodzący projekt i dostarczyć możliwie jak najlepszą opowieść, mapę i systemy rozgrywki.

@ 12.06.2023, 13:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Drugie DLC dla Dying Light 2: Stay Human przesunięte na 2024 rok

Dying Light 2: Stay Human miało jeszcze w tym roku otrzymać drugie fabularne rozszerzenie. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Techland postanowił przerzucić premierę nadchodzącego dodatku na przyszły rok. Twórcy chcą poświęcić DLC nieco więcej czasu i przyjrzeć się ewentualnym problemom. Ich celem jest też możliwie jak najlepsza opowieść, mapa i systemy rozgrywki.

Dying Light 2: Stay Human regularnie będzie oczywiście otrzymywać w międzyczasie nowe aktualizacje, usuwające niedociągnięcia i sprawiające, że rozgrywka będzie bardziej angażująca. Deweloperzy chcą mieć pewność, aby doświadczenia graczy przekraczały ich oczekiwania, a więcej na temat planowanych aktualizacji i wydarzeń mamy dowiedzieć się z zaplanowanego na 29 lipca streamu.

Ostatnia aktualizacja dla Dying Light 2: Stay Human, czyli dodatek Gut Feeling, wprowadził do gry rozczłonkowywanie, czyniące potyczki bardziej brutalnymi. Dodano ponadto nowy Posterunek Pielgrzyma, w którym na graczy czekają nagrody i wydarzenia, a także specjalnie wydzielony obszar transmogowania wyposażenia.

Kolejna aktualizacja - darmowa - zaplanowana została na lato bieżącego roku. Twórcy chcą za jej pomocą podkręcić nieco elementy horroru, choć na razie nie wiemy czego dokładnie możemy się spodziewać.

Dying Light 2: Stay Human dostępne jest na wszystkich kluczowych platformach sprzętowych, a jeśli rozważacie jego zakup, zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wariantu przeznaczonego dla blaszaków.


Sprawdź także:
Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2: Stay Human

Premiera: 04 lutego 2022
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S, SWITCH

Dying Light 2: Stay Human to druga odsłona flagowej serii polskiej firmy Techland. Podobnie jak poprzedniczka z 2015 roku, kontynuacja w głównej roli osadza wątek przetrw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?