Company of Heroes 3: Console Edition na nowym zwiastunie

Deweloperzy Company of Heroes 3: Console Edition postanowili nam zaprezentować najważniejsze zmiany w konsolowym wydaniu gry.

@ 26.04.2023, 12:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Company of Heroes 3: Console Edition na nowym zwiastunie

Studio Relic Entertainment przygotowało kolejny zwiastun promujący Company of Heroes 3. Tym razem deweloperzy nie prezentują nam jednak wydania komputerowego, którego premiera miała miejsce jakiś czas temu, ale wariant przeznaczony dla konsol obecnej generacji.

Najważniejszą zmianą w przypadku Company of Heroes 3: Console Edition jest oczywiście całkowicie odmienione sterowanie, które teraz wykorzystuje możliwości pada. Nowy sposób sterowania korzysta z menu kontekstowego, które zmienia się w zależności od tego, na czym "klikniemy". Całość wygląda intuicyjnie i przejrzyście.

Company of Heroes 3: Console Edition to również taktyczna pauza, która pozwoli nam zatrzymać rozgrywkę i na spokojnie wydawać polecenia wszystkim jednostkom oraz budynkom. Dzięki temu posiadacze konsol będą w stanie sprawniej kontrolować to, co dzieje się na ekranie.

Premierę Company of Heroes 3: Console Edition zaplanowano na 30 maja. Grać będziemy wówczas na konsolach Xbox Series X|S oraz PlayStation 5.


Sprawdź także:
Company of Heroes 3

Company of Heroes 3

Premiera: 30 maja 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Company of Heroes 3 to trzecia część serii gier strategicznych czasu rzeczywistego poświęcona wydarzeniom II wojny światowej. Za produkcję odpowiadają autorzy dwóch poprz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?