Company of Heroes 3 na konsole z datą premiery

Drugowojenna strategia czasu rzeczywistego od Relic Entertainment, Company of Heroes 3, zadebiutuje niebawem na konsolach obecnej generacji. Znamy datę premiery.

@ 14.04.2023, 14:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

Company of Heroes 3 na konsole z datą premiery

Company of Heroes 3 - jak możecie przeczytać w naszej recenzji - jest całkiem w porządku strategią czasu rzeczywistego. Jeśli nie zdecydowaliście się na zakup wydania przeznaczonego dla blaszaków, być może zmienicie zdanie, jeśli chodzi o wersję przeznaczoną dla konsol. Właśnie poznaliśmy jej datę premiery.

Company of Heroes 3 Console Edition dostępne będzie w sprzedaży na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S dokładnie od 30 maja. Zamówienia przedpremierowe na projekt będziecie mogli składać od 25 maja, a do wyboru macie zarówno wydanie pudełkowe, jak i cyfrowe.

Company of Heroes 3 Console Edition będzie pierwszym projektem z tego popularnego cyklu, który trafi w ręce posiadaczy konsol. Studio Relic ujawniło, że przygotowało na potrzeby gry całkiem nowy interfejs użytkownika, wykorzystujący możliwości kontrolerów. Zobaczymy też różne usprawnienia i specjalne funkcje, które powinny przypaść graczom do gustu. Będzie między innymi pełna taktyczna pauza, która pozwoli nam wydawać komendy wojskom bez presji ze strony atakujących.

Company of Heroes 3 dostępne jest oczywiście także na PC. Jeśli chcielibyście je zakupić, koniecznie zerknijcie na wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   08:59, 15.04.2023
Z taktyczną pauzą może dałabym radę bo za poprzednie części nawet nie próbowałam się brać.
0 kudosdabi132   @   12:07, 16.04.2023
Cytat: Barbarella.
Z taktyczną pauzą może dałabym radę bo za poprzednie części nawet nie próbowałam się brać.

No najnowsza odsłona Company of Heroes posiada aktywną pauzę nawet na PC, więc to jest duży plus w porównaniu z poprzednimi odsłonami.