The Lord of the Rings: Gollum ozłocone

Deweloperzy The Lord of the Rings: Gollum informują, że ukończyli już proces opracowywania gry. Majowa premiera jest więc niezagrożona.

@ 13.04.2023, 14:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Lord of the Rings: Gollum ozłocone

Data premiery The Lord of the Rings: Gollum była wielokrotnie przesuwana, ale jakiś czas temu wydawca poinformował, że ostateczny termin wydania gry to 25 maja bieżącego roku. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, premiera jest niezagrożona. Przedsięwzięcie uzyskało status złoty, co oznacza, że ukończono nad nim pracę.

The Lord of the Rings: Gollum to prequel wydarzeń, jakie możemy obejrzeć w filmie Władca Pierścieni. Głównym bohaterem gry jest Gollum, który wybiera się w podróż po Śródziemiu, aby odnaleźć Pierścień Władzy. Podczas przechadzki natrafia oczywiście na wiele zwanych postaci, w tym Gandalfa Szarego. Zwiedzi też oczywiście wiele znanych z trylogii miejsc.

Jako że mamy tu do czynienia z bohaterem wątłej postury i pozbawionym wyjątkowo zabójczych umiejętności, rozgrywka nastawiona jest przede wszystkim na skradanie się, walkę z ukrycia oraz unikanie pojedynków. Nie oznacza to jednak, że Gollum nie potrafi walczyć. W sytuacji kryzysowej, gdy jest przyparty do muru, bez problemów pokona napotkanych oponentów.

The Lord of the Rings: Gollum dostępne będzie praktycznie na wszystkich platformach sprzętowych, czyli PC, Xboksie, PlayStation oraz Switchu.


Sprawdź także:
The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum

Premiera: 25 maja 2023
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Lord of the Rings: Gollum to przygodowa gra akcji od studia Daedalic Entertainment, do tej pory znanego z przede wszystkim klasycznych przygodówek pokroju serii Depon...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?