The Lord of the Rings: Gollum - nowy gameplay pokazuje najważniejsze elementy gry

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy z The Lord of the Rings: Gollum, na którym zobaczyć możemy najważniejsze aspekty przedsięwzięcia.

@ 24.03.2023, 16:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Lord of the Rings: Gollum - nowy gameplay pokazuje najważniejsze elementy gry

The Lord of the Rings: Gollum otrzymało niedawno datę premiery, a dzięki temu dowiedzieliśmy się, że najnowsze dzieło Daedalic Entertainment trafi do sprzedaży dokładnie 25 maja bieżącego roku. Będzie ono wówczas dostępne na praktycznie każdej liczącej się platformie.

Mimo że twórcy nie ukończyli jeszcze pracy nad The Lord of the Rings: Gollum, w sieci pojawił się nowy gameplay w wersji beta, na którym zobaczyć możemy kilka kluczowych mechanizmów rozgrywki, a także rozmaite lokacje, po których będziemy się poruszać i postaci niezależne, które napotkamy na swojej drodze.

Jeśli chodzi o założenia fabularne The Lord of the Rings: Gollum, gra nie będzie w żaden sposób powiązana z filmami, nie skorzysta też ze scenariusza opartego na książkach, a jedynie po części będzie się nimi inspirowała. Podczas zabawy będziemy kontrolować Goluma, który będzie próbował zdobyć i ochronić Pierścień Władzy.

Jak wspomniałem, premiera The Lord of the Rings: Gollum zaplanowana została na 25 maja. Więcej informacji na temat projektu, w tym jego wymagania sprzętowe, będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   14:43, 26.03.2023
Mam nadzieję że nie polecą po fabule byle tylko grafike wywindować na poziom absurdu.