Wiemy kto napisze scenariusz filmu Gears of War

Rolę tę powierzono Jonowi Spaihtsowi, który wcześniej napisał scenariusz m.in. dla filmów Doktor Strange oraz Dune.

@ 22.03.2023, 12:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox 360, xbox one, xbox x/s

Wiemy kto napisze scenariusz filmu Gears of War

W zeszłym roku Netflix zapowiedział, że wszedł we współpracę z Microsoftem oraz studiem The Coalition, a jej efektem ma być film oraz animacja oparta na marce Gears of War. Potwierdzono teraz kto dokładnie będzie się zajmował scenariuszem filmu.

Najnowsze informacje na temat przedsięwzięcia docierają do nas za sprawą raportu Variety. Wynika z niego, że scenariuszem filmu Gears of War zajmie się Jon Spaihts, który zasłynął między innymi za sprawą wydanego w 2016 roku filmu Doctor Strange, a także Dune oraz nadchodzącego Dune: Part Two. 

"Gears of War to jedna z najlepszych gier akcji, z dobrze napisanymi postaciami, wspaniale zaprojektowanym światem oraz systemem walki, który pokazuje brutalność wojny oraz tego, jak ważne jest wsparcie kompanów", powiedział Spaihts. "Ona chce być w kinach, a ja jestem podekscytowany, że mam szansę jej w tym pomóc".

Jeśli chodzi o animację, na razie brak jakichkolwiek szczegółów. Nie wiemy też kiedy obie produkcje mogą potencjalnie zadebiutować, ale jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
2 kudosBarbarella.   @   16:55, 22.03.2023
Nieważne kto napisze scenariusz. Obejrzałam parę filmów o wojnie z kosmitami i mam dosyć. Zresztą najlepszy z nich to "Marsjanie atakują" no i jeszcze może "Wojna Światów" była niezła. Resztę ciężko było oglądać i nie sądzę żeby "Gears Of War" moje zdanie zmieniło. Rola Marcusa w sam raz dla Pudziana.