Alan Wake II będzie gotowe na tegoroczną premierę

Remedy Entertainment potwierdza, że Alan Wake 2 będzie miało swoją premierę w tym roku.

@ 22.03.2023, 11:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Alan Wake II będzie gotowe na tegoroczną premierę

Bieżący rok zapowiada się naprawdę ciekawie dla fanów survival horrorów. Do tej pory otrzymaliśmy Dead Space, niebawem do sprzedaży trafi też Resident Evil 4, a wkrótce po nim Amnesia: The Bunker. Na tym mocne wrażenia się jednak nie skończą. Remedy Entertainment informuje bowiem, że jeszcze w tym roku powinien zadebiutować Alan Wake 2. Deweloperzy są przekonani, że zdążą w tym roku.

Remedy mniej więcej rok temu potwierdzało, że produkcja Alan Wake 2 idzie pełną parą, a w październiku dowiedzieliśmy się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Twórcy ujawnili wówczas także, że celują w 2023 rok, choć nie podali żadnego bardziej precyzyjnego terminu. Teraz, za sprawą najnowszego raportu finansowego, ponownie potwierdzono tegoroczny debiut.

"Alan Wake 2 to wyczekiwany od dawna sequel psychologicznego thrillera z 2010 roku, za którego wydaniem stoi Epic Games, gra jest w pełnej produkcji. W 2022 roku wszystko spinało się na wszystkich możliwych frontach, a to oznacza, że gra będzie gotowa na premierę w 2023 roku".

Czekamy oczywiście na więcej informacji, w tym na konkretną datę premiery. Alan Wake 2 dostępny będzie na PC (sklep Epic Games), PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Alan Wake II

Alan Wake II

Premiera: 27 października 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Alan Wake II to kontynuacja przygodowej gry akcji z 2011 roku, za której opracowaniem stało studio Remedy Entertainment. "Dwójka" także jest autorstwa ojców oryginału - z...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?