Star Wars Jedi: Ocalały otrzymało zwiastun fabularny

Electronic Arts prezentuje nam zarys głównego wątku fabularnego Star Wars Jedi: Ocalały. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas porządna opowieść.

@ 21.03.2023, 13:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Star Wars Jedi: Ocalały otrzymało zwiastun fabularny

Premiera Star Wars Jedi: Ocalały, najnowszej gry studia Respawn Entertainment, coraz bliżej. W związku z tym w sieci pojawił się kolejny zwiastun promujący przedsięwzięcie. Deweloperzy chcą nam za jego pomocą przybliżyć główny wątek fabularny projektu.

Protagonista Star Wars Jedi: Ocalały, Cal Kestis, jest w nim pełnoprawnym Jedi. Walczy już z siłami Imperium od pięciu lat, ale nie wszystko idzie po jego myśli. Po tym, jak łączy siły ze swoją wcześniejszą ekipą sprawy zaczynają jednak nabierać rozpędu.

Ze zwiastuna wynika, że w Star Wars Jedi: Ocalały znajdziemy wielu starych znajomych i przyjaciół, a także całkiem nowych. W tej drugiej grupie znajduje się Merrin. Fani Upadłego Zakonu powinni ją kojarzyć, choć jej wcześniejsza rola była raczej mocno ograniczona.

Premierę Star Wars Jedi: Ocalały zaplanowano na 28 kwietnia, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla blaszaków, koniecznie zerknijcie na jego wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?