Valve złożyło wniosek o znak handlowy Counter-Strike 2

Coraz więcej informacji wskazuje na to, że Valve faktycznie przygotowuje Counter-Strike 2.

@ 21.03.2023, 13:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Valve złożyło wniosek o znak handlowy Counter-Strike 2

W ostatnim czasie sporo mówi się o tym, że Valve przygotowuje się do premiery Counter-Strike 2. Mimo że deweloper milczy i nadal nie mamy żadnych konkretów, pojawiło się coś, co może potwierdzać, iż jest coś na rzeczy. Chodzi o znak handlowy.

Jak dostrzegła redakcja PCGamesN, firma Valve złożyła wniosek o znak handlowy związany z czymś nazwanym CS2. Jako że to najprawdopodobniej skrót marki Counter-Strike, sytuacja zdaje się być jasna. Żeby było ciekawiej, wniosek powiązany jest z Counter-Strike: Global Offensive.

Jak wspomniałem, Valve niczego oficjalnie nie zapowiedziało, ale z rozmaitych plotek wynika, że Countr-Strike 2 powstaje, a do jego premiery może dojść albo pod koniec marca albo na początku kwietnia bieżącego roku. Początkowo gra może być oferowana w postaci beta testów, tudzież wczesnego dostępu.

Czekamy na więcej informacji, a gdy takowe się pojawią, będziemy Wam je przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?