Wyciekł gameplay z gry Dragon Age: Dreadwolf

Dragon Age: Dreadwolf nie zostało utrzymane w tajemnicy, wyciekł krótki gameplay.

@ 06.02.2023, 13:07
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Wyciekł gameplay z gry Dragon Age: Dreadwolf

Gra Dragon Age Dreadwolf wyciekła do sieci, oferując pierwsze spojrzenie na kontynuację cenionego RPG od studia BioWare w akcji.

Anonimowy użytkownik forum Reddit udostępnił w sobotę wczesne nagranie z rozgrywki, twierdząc, że zostało ono przechwycone przez testera z dostępem do „wczesnej wersji alfa” gry.

Chociaż użytkownik nie udostępnił całego filmu z rozgrywką, opublikował zrzuty ekranu i opis tego, co rzekomo pokazuje. To około 20 minut rozgrywki obejmującej jeden loch. Cała zabawa toczy się w kwaterze głównej fortecy Szarej Straży w Weisshaupt. Linki z postu zostały usunięte, ale znajdziecie je np. na MP1st.

Wersja alfa podobno nie zawierała możliwości dowodzenia członkami drużyny. Tak czy owak krótki gameplay rzuca światło na to, jak będzie wyglądał ten tytuł i z jakim schematem rozgrywki będziemy mieli do czynienia. Różnice widać, jak na dłoni, co nie wszystkim może się spodobać.

W październiku zeszłego roku dyrektor generalny BioWare, Gary McKay, stwierdził, że Dreadwolf osiągnął status alfa i można w niego grać od początkowych scen pierwszej misji do samego końca.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?