Zobacz transmisję i gameplay z nadchodzącego Tekken 8

Podczas krótkiej transmisji, Namco zaprezentowało rozgrywkę z Tekken 8.

@ 06.02.2023, 12:59
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Zobacz transmisję i gameplay z nadchodzącego Tekken 8

W niedzielę Namco transmitowało 36-minutowy pokaz nadchodzącego Tekken 8 - oczywiście z elementami rozgrywki, mordobicia i nowych, wcześniej nieprezentowanych zawodników.

Oprócz streamu firma Bandai Namco opublikowała zwiastun przedstawiający po raz pierwszy Ninę Williams. Nina jest ostoją Tekkena od czasu wydania oryginalnej gry w 1994 roku i jedną z najstarszych, najpopularniejszych zawodniczek.

Na koniec spółka potwierdziła, że zamknięte testy alfa gry będą odbywać się w wielu lokalizacjach na całym świecie, aby zebrać opinie na temat nowych systemów walki wprowadzonych z tą odsłoną.

Pierwszy zamknięty test alfa odbędzie się podczas turnieju Evo Japan w przyszłym miesiącu. Aby wziąć udział, gracze będą musieli złożyć wniosek za pośrednictwem specjalnej strony internetowej, która zostanie otwarta jeszcze w lutym.

Tekken 8 został po raz pierwszy oficjalnie ogłoszony we wrześniu podczas transmisji na żywo PlayStation State of Play.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?