Wyciekły dwie godziny z The Callisto Protocol

W sieci pojawiło się wideo z The Callisto Protocol trwające prawie dwie godziny.

@ 30.11.2022, 11:54
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wyciekły dwie godziny z The Callisto Protocol

The Callisto Protocol wyciekło przedwcześnie do sieci i już teraz możemy zobaczyć bardzo długi materiał z rozgrywki.

To nie pierwszy raz, kiedy przez przypadek wypłynęło znaczące nagranie z nadchodzącej gry, ale to jest o tyle ciekawe, że jakoś nadzwyczaj dużo oficjalnych materiałów z gry nie było, więc można wreszcie ujrzeć coś konkretniejszego. Chociaż oczywiście należy uważać na spoilery.

The Callisto Protocol to horror science-fiction od współtwórcy Dead Space, Glena Schofielda, i wygląda na to, że jest bardzo podobny do tej serii. W ostatnim czasie gra wzbudziła sporo kontrowersji. Najpierw dowiedzieliśmy się, że przez przemoc i okrucieństwo nie będzie sprzedawana w Japonii, a potem pojawiły się informacje o nadchodzących DLC. Schofield bronił wówczas projektu, twierdząc, że wszystkie dodatki będą dopiero opracowywane i nic nie zostało z podstawki wycięte.

Jak faktycznie będzie? Przekonamy się niebawem. Tytuł ukaże się 2 grudnia, czyli w najbliższy piątek, na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i PC.

center>

Sprawdź także:
The Callisto Protocol

The Callisto Protocol

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

The Callisto Protocol to survival horror z elementami akcji osadzony w futurystycznej przyszłości. Za projekt odpowiada debiutanckie Striking Distance Studios, złożone cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:45, 30.11.2022
2 godziny to kawał gry .Jeżeli mam to kiedyś kupić i dobrze się bawić to nie będę oglądała.
0 kudoslogan23   @   00:00, 01.12.2022
Cytat: Barbarella.
2 godziny to kawał gry .Jeżeli mam to kiedyś kupić i dobrze się bawić to nie będę oglądała.

Mnie kusi żeby kupić ale mam napięty budżet a dodatkowo nie ukończyłem Dead Space.
0 kudosBarbarella.   @   08:40, 01.12.2022
Cytat: logan23
dodatkowo nie ukończyłem Dead Space.

Oj bałeś się Loganku ? Rozumiem , te nekrofile czy nekromorfy są okropne . To może jak przyjadę i będę Cię trzymać za łapkę to dasz radę. Dumny Puszcza oko
A poważnie to ginęłam tam często i to na Łatwym chyba ale fabularnie mnie wciągnęło. Mam nadzieję że w Callisto też jest jakaś fabuła.