Far Cry 6: dodatek Lost Beween Worlds wprowadzi tryb Nowa Gra+

Lost Beween Worlds wprowadzi New Game+ do gry Far Cry 6. Możliwe będzie więc granie przy zachowanych postępach rozwoju postaci.

@ 30.11.2022, 11:42
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Far Cry 6: dodatek Lost Beween Worlds wprowadzi tryb Nowa Gra+

Firma Ubisoft zapowiedziała płatne rozszerzenie Lost Between Worlds do Far Cry 6 wraz z najnowszą aktualizacją gry, obejmującą tryb New Game+.


W Lost Between Worlds znajdziemy nowy rozdział historii Daniego Rojasa, który osadzony jest w "zepsutej" wersji Yary. Po eksploracji tajemniczego miejsca uderzenia meteorytu, Dani znajdzie się w dziwnej przestrzeni między światami w towarzystwie niecielesnej istoty o imieniu Fai. Wspólnie walczyć będą oni o przetrwanie.


Z kolei już teraz ukazała się 6. aktualizacja gry, zawierająca tryb Nowa Gra+. Aktualizacja wprowadza również specjalną funkcję, ułatwiającą ukończenie gry i odnalezienie poukrywanych sekretów Yary.


Lost Between Worlds będzie dostępne od 6 grudnia. Będzie ono również częścią Upgrade Passa na Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4, a także na PC za pośrednictwem Ubisoft Store i Epic Games Store. Ponadto Ubisoft ogłosiło, że Far Cry 6 będzie oferować bezpłatną wersję próbną dla nowych graczy, począwszy od teraz na konsolach i PC.

Sprawdź także:
Far Cry 6

Far Cry 6

Premiera: 07 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Far Cry 6 to kolejna część popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych od firmy Ubisoft, których akcja rozgrywa się w otwartym świecie. Szósta, pełnoprawna odsłona mark...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?