Warhammer 40 000: Darktide na zwiastunie premierowym

Studio Fatshark przygotowało nowy materiał filmowy, promujący Warhammer 40 000: Darktide. Chodzi o zwiastun z okazji premiery.

@ 30.11.2022, 12:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Warhammer 40 000: Darktide na zwiastunie premierowym

Warhammer 40 000: Darktide opuściło fazę beta, a to oznacza, że deweloperzy przygotowują się do premiery finalnej wersji gry. Serwery ostatecznego wydania działać będą od dziś, więc jeśli macie jakiekolwiek problemy z logowaniem, spróbujcie raz jeszcze nieco później.

W związku z dzisiejszym debiutem Warhammer 40 000: Darktide, przygotowano oczywiście zwiastun premierowy, widoczny poniżej. Prezentuje on wszystko to, co w grze najważniejsze, czyli dynamiczną akcję, mroczne lokacje oraz efektowny system zadawania obrażeń.

Na potrzeby Warhammer 40 000: Darktide przygotowano w sumie cztery klasy postaci, a każda oferuje nieco inny styl walki, bronie oraz subklasy, pozwalające dokładniej dopasować wybraną postać do naszych preferencji. Warto zagrać więcej niż jedną klasą, jeśli nie jesteście od razu przekonani do konkretnej.

Warhammer 40 000: Darktide to także crafting, choć ograniczony. Dzięki niemu możemy upgradować wyposażenie, dodawać do niego perki oraz specjalne możliwości, zwane błogosławieństwami. Co ciekawe, crafting zostanie w grudniu zaktualizowany i odda w ręce graczy nowe możliwości.

Warhammer 40 000: Darktide dostępne jest od dziś. Zagracie wyłącznie na PC. Wersja dla Xboksów Series X|S ma zadebiutować w nieco późniejszym okresie. Na razie daty nie znamy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   16:09, 30.11.2022
Gra którą w tym roku wyczekiwałem chyba najbardzej. Wstrzymam się tylko trochę czasu do pierwszej przeceny i żeby połatali trochę bugów.
0 kudosBarbarella.   @   16:38, 30.11.2022
Znowu będę inkwizytorką ? Hiszpańską ? I nikt się nie będzie mnie spodziewał ? Miodzio Szczęśliwy .Ale nie chcę być inkwizytorką tylko tym dużym kolesiem .Drżyjcie heretyckie maszkarowate kurduple !!! Szczęśliwy No ale mam jeszcze nie ruszone Vermintide 2 i tak prawdę mówiąc te hordy przeciwników mnie lekko przeraziły .Jak będziecie słyszeli piski i wrzaski to bez spiny bo to tylko ja zainstalowałam i gram Vermintide 2 Dumny