Są nowe grafiki koncepcyjne z remaku Splinter Cell

Ekipa odpowiedzialna za grę chce przygotować najwyższej klasy remake.

@ 18.11.2022, 17:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Są nowe grafiki koncepcyjne z remaku Splinter Cell

Remake Splinter Cell zapowiedziano w zeszłym roku w grudniu. Twórcy ujawnili wówczas, że będą chcieli wykorzystać oryginał sprzed lat i spożytkować silnik Snowdrop Engine, aby uzyskać wysoką jakość oprawy wizualnej. Teraz, mniej więcej rok od pierwotnej zapowiedzi, mamy nowe informacje.

Ubisoft, świętując 20-lecie cyklu, pokazał kilka nowych grafik koncepcyjnych. Widzimy na nich rozmaite sceny, które fani pierwowzoru powinni rozpoznać bez problemów. Wydawca ponadto opowiedział co nieco na temat tego, jak przebiega proces produkcyjny.

"Jesteśmy we wczesnej fazie produkcji. Wciąż przygotowujemy prototypy. Nie chcemy się spieszyć. Chcemy mieć pewność, że absolutnie trafimy z grą w punkt, że wszystko zrobimy we właściwy sposób i stworzymy naprawdę niesamowite doświadczenie. Będziemy przez pewien czas cicho, abyśmy mogli skupić się na stworzeniu możliwie najlepszej gry", powiedział kreatywny dyrektor, Chris Auty.

Kilka słów dodał też współpracownik dyrektora projektu poziomów, Zavian Porter, mówiąc: "Chcemy stworzyć najwyższej jakości remake i pchnąć jakość tak daleko, jak to możliwe. Powinno nam to pomóc w postawieniu fundamentów pod przyszłe odsłony".

Końcówka wypowiedzi jest szczególnie intrygująca, możliwe bowiem, że Ubisoft nie chce opracować tylko jednej części Splinter Cell, ale rozpocząć całą serię. Czy faktycznie tak będzie? Przekonamy się w kolejnych latach.


Sprawdź także:
Tom Clancy's Splinter Cell Remake

Tom Clancy's Splinter Cell Remake

Premiera: 2025
PC, PS5, XBOX X/S

Tom Clancy's Splinter Cell Remake to odświeżona i przemodelowana wersja jednej z najbardziej rozpoznawalnych gier akcji utrzymanych w formule skradanek, w historii gier w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   21:44, 18.11.2022
Ooo. Światełka nie tylko z przodu ale i z tyłu żeby Sam był bardziej niewidoczny w ciemności. No ale to tylko jedna z wielu nielogiczności w grach która mnie trochę śmieszy ale nie przeszkadza .Trzy pierwsze Splinter Celly były świetne.