Overwatch 2 - Blizzard planuje zmienić Battle Passa w przyszłych sezonach

Battle Pass zostanie zmieniony w nadchodzących sezonach.

@ 21.11.2022, 12:39
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Overwatch 2 - Blizzard planuje zmienić Battle Passa w przyszłych sezonach

Blizzard zmienia sposób, w jaki przepustki sezonowe będą działać w Overwatch 2. Przyszłe sezony wprowadzą w tej kwestii sporo modyfikacji.

W poście na blogu na oficjalnej stronie internetowej producent wykonawczy gry, Jared Neuss, przyznał, że przejście na model free-to-play „było dużą zmianą”, wraz z nowym modelem biznesowym, nowymi systemami odblokowywania bohaterów i otrzymywania nowych skórek.

Według Neussa, podobnie jak gracze, Blizzard nie jest „całkowicie zadowolony z tego, jak wszystko wygląda teraz” i pracuje nad tym, aby nadchodzące sezony były bardziej satysfakcjonujące.

Gdy rozpocznie się sezon 2, gracze przekonają się, że w ramach rozwoju zmieniono nagrody. Każde wydarzenie ma nagrodę, którą można zdobyć grając. Oprócz innych nagród kosmetycznych, które już są w ofercie. Ponadto firma będzie kontynuować dropy z Twitcha, aby gracze mogli zdobywać skórki i przedmioty, wspierając twórców.

W perspektywie długoterminowej W sezonie 3. i kolejnych Blizzard rozważa połączenie zmian przepustki bitewnej, ciekawszych wyzwań do wykonania i bardziej ekscytujących systemów progresji skoncentrowanych na rozgrywce. Neuss powiedział, że zespoły wkrótce omówią niektóre zmiany, ale inne zmiany mogą zająć więcej czasu, niż zakładano.


Sprawdź także:
Overwatch 2

Overwatch 2

Premiera: 04 października 2022
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Overwatch 2 to kontynuacja świetnie przyjętej strzelanki sieciowej od Blizzarda. Twórcy ograniczyli zmiany do absolutnego minimum, skupiając się przede wszystkim na nowej...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?