Dead Space Remake otrzyma jutro rozszerzony gameplay

Deweloperzy postanowili nam pokazać nieco dłuży fragment rozgrywki z Dead Space Remake. Transmisja jutro popołudniu.

@ 13.10.2022, 16:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Dead Space Remake otrzyma jutro rozszerzony gameplay

Studio Motive regularnie promuje swoje nowe dzieło, czyli remake Dead Space. Ostatni materiał filmowy, ukazujący rozgrywkę, nie był szczególnie porywający, ale już jutro w sieci powinna zadebiutować jego rozszerzona wersja. Jak wszystko pójdzie dobrze, to zobaczymy co najmniej kilka minut wyciągniętych z zabawy.

Nowy gameplay zostanie zaprezentowany jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego. Potwierdził to kreatywny dyrektor przedsięwzięcia, Roman Campos-Oriola, oraz jego starszy producent, Philippe Ducharme. Dwaj deweloperzy będą prowadzić transmisję i komentować to, co widzimy na ekranie.

Jako że materiał ma być dłuższy, liczymy oczywiście na konkretny gameplay, a nie swoisty montaż ujęć, które tak naprawdę nie dają nam wglądu w to, czego możemy się spodziewać. Twórcy powinni też pokazać całkiem nowy system niszczenia nekromorfów, związany z odstrzeliwaniem ich kończyn. Z przeciwnikami związana jest też jeszcze jedna zmiana. Otóż gra ma modyfikować poziom trudności na podstawie tego, jak gramy.

Idąc dalej, podczas zabawy dostrzeżemy jeszcze jedną ważną modyfikację. Główny bohater cyklu, Isaac Clarke, był w pierwszej części niemy. Tym razem ma dialogi, a rozmaite wątki uzupełniające mają lepiej połączyć pierwszą część serii z kolejnymi dwoma.

Premierę Dead Space zaplanowano na 27 stycznia 2023 roku, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5. Więcej informacji będziemy mieć dla Was niebawem.


Sprawdź także:
Dead Space Remake

Dead Space Remake

Premiera: 27 stycznia 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Dead Space Remake to odświeżenie pierwszej części kultowego trzecioosobowego shootera w klimatach horroru od studia Visceral Games z 2008 roku. Za projekt odpowiada jedna...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosBarbarella.   @   15:03, 14.10.2022
Fajnie że gra ma modyfikować poziom trudności według tego jak gramy . To u mnie zirytowani przeciwnicy będą zabierać mi giwery i sami do siebie strzelać żeby strzały były celne. Zawstydzony