Crystal Dynamics chce wiedzieć czy gracze chcą powrotu Legacy of Kain

Deweloperzy Legacy of Kain zastanawiają się nad tym, czy przygotować kolejną część popularnego cyklu.

@ 05.10.2022, 12:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Crystal Dynamics chce wiedzieć czy gracze chcą powrotu Legacy of Kain

Studio Crystal Dynamics ma w swoim portfolio sporo świetnych i znanych marek. Jedna z nich to Legacy of Kain. Zapomniany cykl ma szansę powrócić, przynajmniej jeśli fani wyrażą swoje zainteresowanie nim.

Crystal Dynamics należy obecnie do Embracer Group, choć wcześniej wchodził w skład Square Enix. Korporacja weszła w efekcie w posiadanie serii Tomb Raider oraz Legacy of Kain. Pierwszy cykl na pewno będzie nadal rozwijany, a co z drugim? Jak się okazuje, Crystal Dynamics chętnie by do niego powróciło.

W sieci pojawiła się ankieta dotycząca Legacy of Kain, w której deweloperzy pytają graczy, czy chcieliby powrotu tejże marki oraz w jakiej formie miałoby to mieć miejsce. Twórcy chcą wiedzieć czy fani potencjalni zainteresowani woleliby remake, remaster czy może kontynuację albo całkowity reboot. W innych pytaniach poruszana jest kwestia gatunku itd.

Ankieta oczywiście o niczym nie świadczy, bo nie sposób określić czy marka faktycznie powróci. Na razie nie ma żadnych zapowiedzi, ale bądźcie pewni, że temat będziemy bacznie obserwować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:06, 05.10.2022
Wypełniłam ankietę . Napisałam że najbardziej bym chciała remaki starszych gier serii . Głównie dlatego że od oryginałów się odbiłam { Grałam w Soul Reaver 2 i Legacy Of Kain Defiance } .
0 kudosmrPack   @   15:34, 05.10.2022
Po tylu latach oni pytają o takie rzeczy? Gdyby się interesowali opiniami graczy to by wiedzieli takie rzeczy bez ankiety Niewinny Ja bym przyjął cokolwiek z tego uniwersum Dumny