Crystal Dynamics daje 50% szans na powrót kultowego Legacy of Kain

Po wieloletniej przygodzie z Larą Croft, firma Crystal Dynamics może zapragnąć urozmaicenia. Wraz z ukończeniem prac nad Rise of the Tomb Raider, w firmie rozmawia się o Legacy of Kain.

@ 08.11.2015, 10:55
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Crystal Dynamics daje 50% szans na powrót kultowego Legacy of Kain

Kultowa marka sprzed lata ma szansę powrócić na PlayStation 4 oraz Xbox One. Przedstawiciele firmy Crystal Dynamics ujawniają, że aktualnie rozmawia się w firmie o odświeżeniu marki Legacy of Kain, a szanse na to są stosunkowo duże, bo podobno wynoszą aż 50%.

Na temat powrotu Legacy of Kain do branży gier wideo wypowiedział się jeden ze starszych producentów w firmie, niejaki Michael Brinker. Jego zdaniem to dobry pomysł i połowa ekipy jest zadeklarowana, aby się temu poświęcić.

”Szansa na powrót serii wynosi 50 na 50. Mamy wewnątrz studia Crystal Dynamics twórców, którzy bardzo chcieliby zrobić tę grę. Jest to o tyle interesujące, że gracze mogą zerknąć na nasz dorobek i stworzone przez nas gry i zobaczą, że mamy tam kilka ikonicznych, klasycznych marek. Mogą więc zastanawiać się, gdzie akurat jesteśmy i nad czym pracujemy aktualnie. Zawsze rozglądamy się dookoła i rozmawiamy na temat pomysłów. Szansa naprawdę wynosi 50/50” - komentuje.

Przypominam, że od premiery Legacy of Kain: Defiance minęło już 12 lat. Tytuł debiutował z należytą pompą na PlayStation 2 oraz Xboksie i komputerach osobistych. Na rynku jest jeszcze oczywiście gra Nosgoth, ale to tytuł sieciowy i dystrybuowany w formie Free to Play, a nie wysokobudżetowa produkcja.

Wygląda więc na to, że są spore szanse na powrót klasyka od Crystal Dynamics. Zobaczymy co przyniesie czas.
 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   14:07, 08.11.2015
Poważne obawy co do samego ożywienia marki, jeżeli ma to być coś na zasadzie korytarzówki czyli tak jak pierwowzory + masę znajdziek i mizernej ilości znajdziek, to od razu niech zrezygnują.
0 kudosMar3cz3k   @   19:13, 08.11.2015
szanse 50/50 czyli zrobimy grę albo nie Dumny
0 kudoskehciu   @   20:24, 08.11.2015
Szkoda, że Dead Sun nie wypalił. Liczę, że się zdecydują na kontynuację albo reboot serii.