Company of Heroes 3 z nową datą premiery

Twórcy Company of Heroes 3 potrzebują więcej czasu na to, by dopracować swoje dzieło.

@ 05.10.2022, 13:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Company of Heroes 3 z nową datą premiery

Trzeba uczciwie przyznać, że rok 2022 jest rokiem opóźnień. Co krok słyszymy o tym, że jakiś deweloper, tudzież wydawca, zdecydował się przesunąć datę premiery swojego dzieła, a do końca roku pozostało jeszcze trochę czasu.

Niezbyt pozytywne wieści dotarły do nas ze studia Relic Entertainment. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, ekipa postanowiła dać sobie nieco więcej czasu na dopracowanie Company of Heroes 3. W efekcie przedsięwzięcie nie zadebiutuje w tym, ale dopiero w przyszłym roku. Nowa data premiery to 23 lutego 2023 roku.

Wieści na temat opóźnienia pojawiły się na Twitterze. Pierwotnie Company of Heroes 3 miało zadebiutować w listopadzie bieżącego roku, ale twórcy uznali, że na pewno nie zdążą wszystkiego przygotować. Projekt nie spełnia po prostu ich standardów.

"Zbliżając się do 17 listopada, czyli daty premiery Company of Heroes 3, zdaliśmy sobie sprawę z tego, że gra nie osiągnęła jeszcze graczy, ani naszych wysokich standardów. Nadal są błędy, które musimy wyeliminować, piksele, które musimy dopieścić, gameplay, który trzeba poprawić i opinie graczy, które trzeba rozważyć. Z tego względu zdecydowaliśmy się przesunąć datę premiery na 23 lutego 2023 roku".

Company of Heroes 3 dostępne będzie wyłącznie na komputerach osobistych. Jak wspomniałem powyżej, nowa data premiery to 23 lutego 2023 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?