Ponad pół godziny z Legacy of Kain: Dead Sun

Legacy of Kain: Dead Sun to nieujawniony nigdy projekt, będący kontynuacją słynnej serii o wampirach w roli głównej.

@ 23.02.2015, 15:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Ponad pół godziny z Legacy of Kain: Dead Sun

Legacy of Kain: Dead Sun to nieujawniony nigdy projekt, będący kontynuacją słynnej serii o wampirach w roli głównej. Niestety wydawca, Square Enix, uznał, że produkcja nie spełnia jego oczekiwań i została ona anulowana.

W sieci pojawił się ponad 30-minutowy materiał filmowy, zawierający fragmenty rozgrywki z nieujawnionego nigdy Legacy of Kain: Dead Sun. Produkcja, jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do słynnej serii o wampirach, która święciła największe triumfy na konsolach PlayStation oraz PlayStation 2. Później zadebiutowała także na innych platformach, przyciągając do siebie szerokie grono zainteresowanych. Mimo to od mniej więcej 10 lat nie dostaliśmy niczego nowego, nawiązującego do tegoż uniwersum. Jak jednak widać poniżej, było blisko.

Film jest w HD, a w związku z tym, zobaczyć można całkiem sporo. Ze względu na jego długość przedstawiono zarówno eksplorację, walkę, jak i łamigłówki. Wyglądało to całkiem obiecująco, muszę przyznać. Też tak uważacie?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   16:29, 23.02.2015
Nie ma już filmu skasowali, ok jest.... boże co to jest !! jak ja sie ciesze że to w ogóle nie wyszło. I doskonale rozumiem czemu to anulowali, przecież to w ogóle nic nie ma wspólnego z LOK nawet to nie przypomina z wyglądu LOK. Pomysł
0 kudospawelecki96   @   18:13, 23.02.2015
Nie przypomina to LoK, fakt. Nowy bohater nie mający nic wspólnego z Razielem (no, ew. Kainem) mógłby się nie spodobać die hard fanom - też fakt. Gdyby tylko osadzili to w oryginalnych lokacjach to jako rebot mogłoby ujść. Dajcie mi możliwość ponownego odwiedzenia Filarów Nosgoth albo Twierdzy Sarafan i jestem wasz! Niestety z tego co widzę to z Legacy of Kain ten projekt miał tylko nazwę. Szkoda Poirytowany Chociaż patrząc na to ostatnie dziadostwo online, może Dead Sun nie było by aż taką profanacją.
0 kudosFox46   @   19:35, 23.02.2015
Cytat: KreTsky
Juz znów skasowali ;]


Jakie znów ?? przecież o tym było już dawno pisane, z tym że dopiero jak to zawsze bywa po latach wyciekają pierwsze materiały, tak jak po latach zobaczyliśmy anulowany projekt Lucas Arts o jakimś tam złym JEDI. Z tego co wiem to ten materiał też wyciekł jakoś 1,5 roku po anulowaniu tej gry.

A Dead Sun anulowali bodajrze w 2012(prace rozpoczęli w 2009 roku ) roku a dziś mamy 2015 więc prawie po 3 latach mamy archiwalny gameplay.
Sama gra miała być na silniku Unreal Engine 3. Z tego co wiem też miał być RAZJEL w Dead Sun, gdyż na to wskazywały Arty, i szkice 3D.
0 kudosMicMus123456789   @   22:16, 23.02.2015
Nie rozumiem czemu tą grę skasowali, przecież to wygląda bardzo dobrze. Fakt, że ze starymi częściami ma niewiele wspólnego, ale jednak zapowiadało się dobrze.
0 kudosFox46   @   22:36, 23.02.2015
Cytat: MicMus123456789
Nie rozumiem czemu tą grę skasowali, przecież to wygląda bardzo dobrze. Fakt, że ze starymi częściami ma niewiele wspólnego, ale jednak zapowiadało się dobrze.


No nie powiedziałbym że dobrze, od strony graficznej OK może być, od strony mechaniki,fizyki już niestety nie wszystko było takie sztywne nawet animację zabijania i po tym jak postaci umierały (jak kłody) wiadomo to była niedokończona gra, ale pierwsze wrażenie fana tejże serii było "WTF!!" i przypuszczam że tak samo by było u wielu innych ludzi.

Woleli wydać F2P, ogólnie wyszedłby mocny plaskasz dla fanów, a dla przecietnego gracza mogła by się okazać średnia.
Problem we tym że Seria Legacy Of Kain nie może sobie pozwolić na Średnie czy słabe gry. Bo Soul River 1,2 czy BloodOmen 1 i 2 to gry bardzo dobre. A ich mocną stroną jest STORY LINE czyli fabuła. Tutaj w Dead Sun fabuła nie sądzę by była jakaś wybitnie dobra, po tym jakiego dostajemy bohatera, kto jest naszym sprzymierzeńcem wyszło by coś całkiem przeciwnego.

Dodaj Odpowiedź