Studio Motive faktycznie pracuje nad grą w uniwersum Iron Mana

Projekt będzie nastawiony na rozgrywkę dla jednego gracza i w tym momencie jest na etapie przedprodukcji.

@ 21.09.2022, 13:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Studio Motive faktycznie pracuje nad grą w uniwersum Iron Mana

Od jakiegoś czasu krążą plotki na temat tego, że Electronic Arts pracuje nad grą w uniwersum Iron Mana. Choć nadal wiemy niewiele, tytuł został oficjalnie zapowiedziany. Poznaliśmy co nieco na temat jego fabuły i dowiedzieliśmy się kto odpowiedzialny jest za jego powstanie.

Nową grę z Iron Manem w roli głównej przygotowuje studio Motive należące do Electronic Arts. Na czele projektu znajduje się Olivier Prolux, dzięki któremu dostaliśmy wyśmienite Marvel's Guardians of the Galaxy. Nowe jego dzieło ma być nastawione na rozgrywkę jednoosobową. Ma to być przygodowa gra akcji. Obecnie jest ona w przedprodukcji.

Mimo że przedsięwzięcie zaoferuje nam oryginalną historię, Motive pracuje z Marvel Games nad tym, aby całość była sprytnie wpleciona w to, co do tej pory mieliśmy okazję ujrzeć. Jednocześnie Marvel Games pilnuje, aby twórcom udało się w odpowiedni sposób odtworzyć ducha Tony'ego Starka.

Jako że projekt jest na dość wczesnym etapie powstawania, w tym momencie nie wiemy o nim zbyt wiele. Jak tylko sytuacja się zmieni, będziemy Was jednak informować.


Sprawdź także:
Marvel's Iron-Man

Marvel's Iron-Man

Premiera: 2030
XBOX X/S, PS5, PC

Marvel's Iron-Man to przygodowa gra akcji w klimacie science-fiction, którego produkcją zajęło się studio EA Motive - autorzy m.in. ciepło przyjętego Dead Space Remake.Fa...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?