Soulstice - dziś ma miejsce premiera gry

Soulstice jest już dostępne na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Deweloperzy przygotowali też zwiastun premierowy.

@ 21.09.2022, 13:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Soulstice - dziś ma miejsce premiera gry

Soulstice to całkiem ciekawie wyglądający hack'n'slash opracowany przez Reply Games Studios. Jeśli mieliście go na oku, powinna Was ucieszyć wiadomość na temat premiery. Gra jest już bowiem dostępna, a jeśli rozważacie zakup, znajdziecie ją na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S.

Akcja Soulstice przenosi nas do miasta zwanego Ilden. Zostało ono całkowicie zdemolowane przez siły chaosu, które wyłoniły się z wyrwy w czymś zwanym Zasłoną. Członkinie Zakonu Spopielonego Ostrza (Order of the Ashen Blade), a jednocześnie siostry, Briar i Lute, przybywają do miasta, aby zrobić w nim porządek.

Co ciekawe, Briar i Lute to chimera. Posiadają one jedno ciało, w którym znajdują się dwie dusze. Gracze kontrolują Briar, która posiada ogromne ostrze, podczas gdy Lute pełni rolę asysty w formie duchowej. W miarę postępów pozyskujemy oczywiście nowe wyposażenie oraz umiejętności, które pozwalają nam skuteczniej ubijać wrogów.

Poniżej rzucić okiem możecie na zwiastun premierowy Soulstice.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   08:35, 22.09.2022
Tytuł sugeruje że to gra od której szybko bym się odbiła . Szkoda bo fajnie to i efektownie to wygląda .Zobaczymy jakie będą komentarze . A główna bohaterka czy też bohaterki w sam raz dla mnie bo też czasem jestem chimeryczna. Cool