Deathloop dostępne na Xboksach Series X|S

Warto też pamiętać, że grę znajdziecie w usłudze Game Pass, zarówno na Xboksach, jak i komputerach osobistych.

@ 21.09.2022, 12:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Deathloop dostępne na Xboksach Series X|S

Deathloop do tej pory dostępne było wyłącznie dla posiadaczy konsol PlayStation 5 oraz komputerów osobistych. Ekskluzywność ostatniego dzieła studia Arkane dobiegła jednak końca, a w efekcie projekt zadebiutował właśnie na Xboksach Series X|S. Jest też dostępny w usłudze Game Pass na PC i Xboksie.

Aby uświetnić premierę Deathloop na nowej platformie, deweloperzy opublikowali w sieci całkiem nowy zwiastun. Zatytułowano go "What is Deathloop". Film skupia się na prezentacji projektu nowym graczom. Dowiadujemy się dzięki temu jak dokładnie przebiega rozgrywka i na czym polega.

Jeśli chodzi o same założenia Deathloop, mamy do czynienia z grą akcji. Jej bohaterem jest mężczyzna o imieniu Colt, który stara się uciec z pewnej tajemniczej wyspy. Sytuację komplikuje pętla czasoprzestrzenna, w której niestety zostaje on uwięziony. By ją przerwać, musi w ciągu jednego dnia wyeliminować grupę tzw. wizjonerów.

Zaintrygowanych koncepcją odsyłam do recenzji, a osoby, które grają zachęcam do zerknięcia na nasz poradnik. Pomoże on Wam wybrnąć z rozmaitych problemów, na jakie możecie natrafić.


Sprawdź także:
Deathloop

Deathloop

Premiera: 14 września 2021
PC, PS5, XBOX X/S

Deathloop to pierwszoosobowa gra akcji z silnymi elementami skradanki oraz strzelanki, która przenosi gracza na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, gdzie trwają niekońc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?