Electronic Arts przygotowuje grę w uniwersum Iron Mana?

W sieci pojawiła się interesująca plotka na temat gry Iron Man. Powstaje ona podobno w Electronic Arts.

@ 04.08.2022, 14:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Electronic Arts przygotowuje grę w uniwersum Iron Mana?

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Electronic Arts przygotowuje grę w uniwersum Marvela, której bohaterem będzie Czarna Pantera. Teraz docierają do nas plotki na temat jeszcze jednego przedsięwzięcia, którego akcja związana jest ze światem należącym do Disney'a.

Za nowe plotki odpowiada znany dziennikarz Jeff Grubb. W niedawnej transmisji z cyklu Game Mess Mornings wspomniał on, że nowy projekt będzie prawdopodobnie nastawiony na jednego gracza i choć nie wiedział w zasadzie nic więcej, trzy grosze dołożył też popularny insider, Tom Henderson. On także także uważa, że chodzi o grę w uniwersum Iron Mana.

Obaj panowie oczywiście podkreślili, że mamy do czynienia z plotkami, a jako że konkretów nie ma żadnych, podchodźcie do nich z dużą dozą sceptycyzmu. Jeśli cokolwiek się zmieni, będziemy Was informować na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?