Gameplay z Marvel's Midnight Suns prezentuje Scarlet Witch

Szkarłatna Wiedźma jest bohaterką kolejnego materiału filmowego, promującego rozgrywkę w Marvel's Midnight Suns.

@ 22.08.2022, 14:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Gameplay z Marvel's Midnight Suns prezentuje Scarlet Witch

Zgodnie z dotychczasową kampanią marketingową, Marvel's Midnight Suns otrzymało kolejny materiał filmowy, prezentujący rozgrywkę w grze. Tym razem deweloperzy postanowili nam pokazać umiejętności Scarlet Witch, czyli jednej z bohaterek wchodzących w skład naszej drużyny.

Scarlet Witch posiada ogromne umiejętności i jest w stanie zadawać mnóstwo obrażeń, ale rozgrywka nią jest mocno taktyczna. Trzeba w odpowiedni sposób pozycjonować ją na arenie, a następnie atakować pojedyncze cele. Mimo że poradzi sobie ona też z kilkoma wrogami, najlepiej sprawdza się w przypadku precyzyjnych ataków.

Jeśli chodzi o umiejętności specjalne naszej wiedźmy, jest wśród nich m.in. Chaos Reigns. Gdy z niej skorzystamy, przeciwnicy nie będą się w stanie kontrolować i zaczną się wzajemnie atakować. Inna zdolność, No More, pochłonie punkty życia Wiedźmy, a jednocześnie taką samą ilość obrażeń zada okolicznym wrogom.

Więcej zobaczycie poniżej. Pamiętajcie, że Marvel's Midnight Suns nie ma obecnie daty premiery, chociaż spodziewamy się go w pierwszym kwartale 2023 roku. Tytuł powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation, Xbox i Switch.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:14, 22.08.2022
Ten chaos mi się podoba. Psy strzelają do siebie a ja radlerka popijam . Cool. Szczęśliwy