Twórcy Beyond Good and Evil 2 nie mają podobno jasnego kierunku

Nieciekawe informacje docierają do nas od deweloperów Beyond Good and Evil 2. Premiera projektu jest podobno bardzo odległa.

@ 16.08.2022, 11:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Twórcy Beyond Good and Evil 2 nie mają podobno jasnego kierunku

Ubisoft od jakiegoś czasu pracuje nad Beyond Good and Evil 2. Mimo że grę zapowiedziano kilka lat temu, a konkretniej w 2016 roku, do dziś nie mamy żadnych konkretów na jej temat. Co gorsze, wszystko wskazuje na to, że jej premiera to bardzo odległy temat, bo deweloperzy nie mają jasnego kierunku. Tak przynajmniej twierdzi znany insider.

Tom Henderson opublikował na Exputer całkiem interesujący raport na temat Beyond Good and Evil 2. Z publikacji dowiadujemy się, że Ubisoft rozpoczął niedawno zewnętrzne testy gry, ale nie przebiegły one chyba najlepiej. Jeden z informatorów Hendersona twierdzi, że podczas zabawy kompletnie nie wiedział co robi i na czym polega rozgrywka.

Inne osoby, które miały do czynieni z Beyond Good and Evil 2 pokazały Hendersonowi screeny oraz krótki materiał filmowy. Z tego drugiego wynika, że produkcja jest "bardziej niedopracowana", niż w przypadku gameplayu zaprezentowanego przez Ubisoft w 2018 roku. Od tamtej pory gra została prawdopodobnie przeprojektowana.

Jeśli chodzi o ewentualny debiut, jest on podobno "lata przed nami", a gra w tym momencie "nie ma reżysera". Kiedy cokolwiek nowego zobaczymy? Henderson na razie nic na ten temat nie wie. Być może zbliża się jakaś prezentacja, choć zakulisowo nic się o niej nie mówi.

Beyond Good and Evil 2 może zostać pokazane w trakcie zaplanowanej na 10 września transmisji Ubisoft Forward. Gdy tak się stanie, będziemy Was oczywiście informować.


Sprawdź także:
Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil 2

Premiera: 2030
PS4, XBOX ONE, PC

Beyond Good & Evil 2 to prequel pierwszej odsłony cyklu, w której główną bohaterką była kobieta o imieniu Jade. Za powstanie projektu odpowiada firma Ubisoft, a na jej cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   21:14, 17.08.2022
Kurza twarzy! BG&E 2 to jedna z niewielu gier które zachęciłyby mnie do pogrania. Czekam i czekam i ...
Ludzie dajcie żyć, dajcie nową Beyond, dajcie Alana W2.
0 kudosmrPack   @   10:47, 18.08.2022
To co zaprezentował swego czasu Michel Ancel było bardzo ambitne, a po jego odejściu pewnie nie zostało z tego zbyt wiele Poirytowany