EA wyda na początku 2023 roku nową odsłonę znanej marki

Korporacja oczywiście nie zdradziła o co dokładnie chodzi, więc możemy jedynie spekulować.

@ 04.08.2022, 13:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

EA wyda na początku 2023 roku nową odsłonę znanej marki

Plan wydawniczy Electronic Arts na kolejne miesiące zdaje się być całkiem nieźle upakowany. Korporacja - jak co roku - wypuści na rynek kilka gier sportowych, a prócz tego ma też inne ciekawe tytuły. Szczególnie interesująco zapowiada się początek roku 2023.

Electronic Arts komentowało niedawno swoje najnowsze wyniki finansowe, a podczas konferencji zaprezentowało krótki plan wydawniczy. Najciekawiej zapowiada się - jak wspomniałem - początek przyszłego roku. Na rynku zadebiutować ma wtedy aż 5 projektów. Trzy z nich ujawniono, a dwa kolejne ukryto.

Pierwsza z tajemniczych produkcji to "tytuł opracowywany przez partnera", co najprawdopodobniej odnosi się do Star Wars Jedi: Ocalony. Drugą jest natomiast jakaś "istotna marka". Jaka? Tego nie wiemy, ale może to być w zasadzie wszystko. Nowe Skate, albo Dragon Age Dreadwolf?

Czekamy oczywiście na konkrety, a póki co pamiętajcie, że plan wydawniczy Electronic Arts obejmuje FIFA 23, Madden NFL 23, NHL 23 oraz kolejną część cyklu Need for Speed.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   21:45, 04.08.2022
Mam nadzieję że nie chodzi im o kolejną odsłonę serii FIFA Dumny
0 kudosBarbarella.   @   23:12, 04.08.2022
No jak nie FIFA to NFL albo NHL. Zadziorny