World of Warcraft: Dragonflight (PC) - okladka

World of Warcraft: Dragonflight (PC)

Premiera:
28 listopada 2022
Premiera PL:
28 listopada 2022
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis World of Warcraft: Dragonflight (PC)
Materdea @ 18:41 04.11.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dragonflight to dziewiąte pełnoprawne rozszerzenie do popularnego MMORPG World of Warcraft. DLC oferuje nową rasę, kolejną klasę postaci oraz zupełnie świeży rejon. Do poprawnego działania Dragonflight potrzebna jest podstawowa wersja gry. Za powstanie dodatku odpowiadają autorzy oryginału, studio Blizzard.

World of Warcraft: Dragonflight osadza akcję na nowym terenie - Smoczej Wyspie. W jej skład wchodzą cztery nowe obszary, a każdy z nich jest powiązany tematycznie z pradawnymi smoczymi aspektami. To właśnie tutaj gracze odkrywają istnienie tajemniczej rasy draktyrów (dracthyr), której przedstawiciele przebudzili się z wielowiekowego snu i dołączyli do walki o Azeroth.

Rozgrywka World of Warcraft: Dragonflight nie różni się specjalnie względem poprzednich dodatków jak i samej "podstawki". To nadal MMORPG w całej okazałości, gdzie grinding, rajdy oraz crafting to trzy przewodnie mechaniki.

DLC przynosi przede wszystkim nowy teren - Smoczą Wyspę - rasę draktryrów, która może przybierać zarówno humanoidalną, jak i smoczą postać; a także klasę Evoker. Draktyrowie są niezwykle mobilni, a dostępna wyłącznie dla nich klasa przywoływacza oferuje opcje specjalizacji w zadawaniu obrażeń z dystansu lub wspomaganiu i leczeniu sojuszników za sprawą mistycznych talentów smoczej rasy. Oprócz tego nowościami w warstwie gameplayowej są: umiejętność dosiadania smokowców, kolejna iteracja systemu talentów i zaktualizowany system profesji. Wisienką na torcie jest osiem nowych podziemi oraz podniesiony poziom maksymalny - do 70.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z World of Warcraft: Dragonflight (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?