Hogwarts Legacy - znamy datę premiery gry?

Wygląda na to, że oficjalny artbook Hogwarts Legacy zdradza datę premiery gry.

@ 27.07.2022, 14:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hogwarts Legacy - znamy datę premiery gry?

Z dotychczas ujawnionych informacji wynika, że premiera Hogwarts Legacy będzie miała miejsce pod koniec bieżącego roku. Konkretnego terminu na razie nie poznaliśmy - przynajmniej oficjalnie - ale jest szansa, że niebawem się to zmieni. Do debiutu coraz mniej czasu.

Hogwarts Legacy otrzyma w okolicy swojej premiery oficjalny artbook. Właśnie ta publikacja prawdopodobnie zdradziła kiedy dokładnie w nasze ręce trafi gra. The Art and Making of Hogwarts Legacy: Exploring the Unwritten Wizarding World do tej pory miało na Amazonie przypisaną tymczasową datę premiery, 31 grudnia. Termin ten uległ ostatnio zmianie na 6 grudnia.

Artbook może oczywiście zadebiutować wcześniej lub później, nie sposób powiedzieć czy dokładnie wtedy do sklepów trafi także gra. Coraz więcej jednak wskazuje na to, że projekt będziemy mogli kupić albo z końcem listopada albo zaraz na początku grudnia 2022 roku. Dokładną datę premiery Hogwarts Legacy otrzymamy prawdopodobnie niebawem.

Hogwarts Legacy dostępne będzie na PC, PlayStation oraz Xboksach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?