Hogwarts Legacy (PC) - okladka

Hogwarts Legacy (PC)

Premiera:
10 lutego 2023
Premiera PL:
10 lutego 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (4)Ukończone (1)Kupię (8)

Opis Hogwarts Legacy (PC)
Kawira @ 09:08 21.09.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 59h 5min

+ czaswięcej

Hogwarts Legacy to RPG akcji, który osadza wydarzenia w uniwersum Harry'ego Pottera wykreowanym przez pisarkę J.K. Rowling. Za projekt odpowiada Avalanche Studio - autorzy m.in. serii Just Cause.

W Hogwarts Legacy akcja przenosi nas do XIX-wiecznej szkoły magii, na długo przed wydarzeniami z książki. Kierujemy młodym wybrańcem będącym kluczem do odnalezienia antycznego sekretu, a przy tym mającym potencjał na opanowanie starożytnej magii.

Rozgrywka w Hogwarts Legacy ma charakter otwarty i skupia się na odkrywaniu sekretów uczelni. Jako że nasza postać jest uczniem, musimy nadal w odpowiednich godzinach pojawić się na zajęciach z różnych dziedzin magii. Z czasem rozwijamy bohatera odblokowując nowe zaklęcia czy lokacje. Na drodze stają nam nie tylko sojusznicy czy tajemnicze stworzenia, lecz także mroczne siły. Historia gry w dużej mierze opiera się na dokonywanych wyborach, co przekłada się na samo zakończenie.

Wymagania: Twórcy gry Hogwarts Legacy ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Hogwarts Legacy (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?