Assassin's Creed: Valhalla otrzymało aktualizację 1.5.3

Ubisoft wypuścił kolejną aktualizację gry Assassin's Creed: Valhalla. Wprowadza ona m.in. darmową zawartość.

@ 28.06.2022, 14:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Valhalla otrzymało aktualizację 1.5.3

Assassin's Creed: Valhalla regularnie aktualizowane jest przez Ubisoft. Wydawca opublikował w sieci właśnie kolejną łatkę, wprowadzającą nie tylko poprawki, ale także garść nowej zawartości. Po aktualizacji w sklepie Animus znajdziecie specjalny zestaw.

Patch 1.5.3 dla Assassin's Creed: Valhalla dostępny jest na wszystkich platformach docelowych gry, a zatem na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Najmniej waży ona PlayStation 5, bo około 1,2 GB, a najwięcej na Xboksach Series X|S, na których trzeba pobrać 8,4 GB danych.

Aktualizacja wprowadza do Assassin's Creed: Valhalla sporo poprawek, a przy okazji dodaje do sklepu Animus darmową paczkę Bifröst Bundle. Będzie ona dostępna do 26 lipca, a jeśli zdecydujecie się na jej pobranie, otrzymacie specjalną tarczę oraz wyjątkowy topór - oba wykonane z tego samego materiału, co tęczowy most Asgardu.

Jeśli chodzi o poprawki, obejmują one zarówno wątek fabularny, jak dodaną niedawno Arenę Walkirii. Gracze nie będą już przenikać przez podłoże, co uniemożliwiało dalszą zabawę.

Assassin's Creed: Valhalla dostępne jest obecnie na wszystkich liczących się platformach. Jeśli jeszcze nie gracie, zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania wersji PC. Pamiętajcie też o kompleksowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLoczek3545   @   17:05, 28.06.2022
Ciągle się waham czy wracać Dumny . Widzę, że przez rok, do gierki dodano masę kontentu i poprawek, więc chęć na powrót jest, ale nie wiem czy to już ten czas... Ogólnie to bardzo fajnie, że jest to ciągłe wsparcie, ale dodatki mało zachęcające niestety.