F1 22 otrzymało efektowny zwiastun premierowy

Studio Codemasters opublikowało w sieci zwiastun premierowy swojego kolejnego dzieła: F1 22.

@ 28.06.2022, 13:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

F1 22 otrzymało efektowny zwiastun premierowy

Premiera F1 22 coraz bliżej, a w związku z tym firma Codemasters przygotowała zwiastun, mający nam przypomnieć o nadchodzącym wydarzeniu. Wideo znajdziecie oczywiście poniżej. Warto się z nim zapoznać, jeśli na nowy projekt Brytyjczyków czekacie, bo świetnie pokazuje czego możecie się spodziewać.

F1 22 dostępne będzie w sklepach jeszcze w tym tygodniu. Twórcy przedsięwzięcia oddadzą w nasze ręce znacząco przebudowany model prowadzenia maszyn, istotnie poprawioną oprawę wizualną oraz wiele zróżnicowanych trybów zabawy, począwszy od singlowych, a skończywszy na sieciowej rywalizacji.

Nowością w F1 22 ma być tryb zwany F1 Life, w którym odblokowujemy nowe samochody, modyfikujemy wygląd swojego awatara, kupujemy ubrania i dekorujemy miejsce, które nazywamy domem. Można powiedzieć, że to swoiste The Sims w świecie Formuły 1.

F1 22 dostępne będzie 1 lipca, a zagramy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Naszej recenzji spodziewajcie się niebawem.


Sprawdź także:
F1 22

F1 22

Premiera: 01 lipca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

F1 22 to kolejna odsłona wyścigowej serii z elementami symulacji, poświęcona najbardziej prestiżowym międzynarodowym wyścigom samochodowym - Formuła 1. Za produkcję odpow...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?