Scorn ma wreszcie datę premiery

Unikatowy horror pierwszoosobowy studia Ebb Software jest już prawie gotowy do swojej październikowej premiery.

@ 14.06.2022, 11:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Scorn ma wreszcie datę premiery

Najnowsze dzieło studia Ebb Software wreszcie ma datę premiery. Scorn powstaje od dawna i wielu graczy na pewno już zaczęło powątpiewać, że kiedykolwiek będzie im dane zagrać w finalną jego wersję. Na szczęście deweloperzy są już gotowi do jego premiery.

Twórcy gry ujawnili, że datę premiery Scorn wyznaczyli na 21 października bieżącego roku. Pierwszoosobowy horror inspirowany dziełami malarza Hansa Rudolfa Gigera na nowych materiałach z rozgrywki wygląda intrygująco, a jednocześnie niepokojąco. Zerknijcie zresztą na materiały.

Oba filmy prezentują gameplay. Możecie na nich zobaczyć środowisko, przeciwników, a także broń z jakiej jest w stanie korzystać główny bohater. Całość okraszono bardzo unikatową stylistyką, nie przypominającą niczego, co do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć.

Jak wspomniałem, premierę Scorn zaplanowano na 21 października, a grać będziemy wówczas na PC oraz Xboksach Series X|S. Na razie nic nie wiadomo na temat wydania przeznaczonego dla PlayStation.


Sprawdź także:
Scorn

Scorn

Premiera: 14 października 2022
PC, XBOX X/S, PS5

Scorn to pierwszoosobowa przygodówka utrzymana w klimacie horroru, graficznie nawiązująca do konwencji dzieł Hansa Rudolfa Gigera lub Zdzisława Beksińskiego. Tytuł został...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosbalic87   @   15:33, 14.06.2022
Dla mnie ta gra jest tak obrzydliwie brutalna że aż robi mi się niedobrze...

Tytuł raczej nie dla każdego
0 kudospetrucci109   @   15:35, 14.06.2022
Dla mnie ta stylistyka jest świetna. Jeden z moich priorytetów na liście obok Callisto Protocol i The Invincible.
0 kudosbigboy177   @   15:53, 14.06.2022
Widziałeś ILL? Też wygląda "ciekawie" Szczęśliwy
0 kudosbalic87   @   16:28, 14.06.2022
Cytat: bigboy177
Widziałeś ILL? Też wygląda "ciekawie" Szczęśliwy
to jest zdecydowanie bardziej obleśne Dumny
0 kudosBarbarella.   @   16:55, 14.06.2022
Ja jestem odporna na takie widoki . I w sumie nic ciekawego , może zajawka za krótka , trochę mięsa , kobiety w sklepie rzeźnickim mają gorzej. Jest jakaś fabuła ?
1 kudospetrucci109   @   17:24, 14.06.2022
Cytat: Barbarella.
Ja jestem odporna na takie widoki . I w sumie nic ciekawego , może zajawka za krótka , trochę mięsa , kobiety w sklepie rzeźnickim mają gorzej. Jest jakaś fabuła ?
Fabuła pewnie będzie poukrywana w zagadkach, które będzie się rozwiązywać w trakcie gry. Tak to wygląda. Fabularnie to pewnie będzie coś w stylu Amnesii. Chociaż jeśli w grze nie ma tekstu to fabuła pewnie nie będzie jakaś bardzo skomplikowana... Aczkolwiek tu chodzi chyba przede wszystkim o mega klimat i poczucie wyalienowania w totalnie obcym świecie.
Dodaj Odpowiedź