Twórcy Saints Row udostępnili kreator postaci - zaszalejcie!

Deweloperzy Saints Row wielokrotnie podkreślali, że bardzo ważna jest dla nich swoboda gracza. Dlatego chcą nam zaoferować szeroki wachlarz modyfikowania postaci.

@ 10.06.2022, 09:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Twórcy Saints Row udostępnili kreator postaci - zaszalejcie!

Saints Row to jedna z najciekawiej zapowiadających się gier bieżącego roku. Tytuł opracowywany obecnie przez studio Volition zadebiutuje w sierpniu, a wszyscy gracze już teraz mogą sprawdzić jego niewielką próbkę. Chodzi o to, że deweloperzy opublikowali w sieci kreator postaci zwany Boss Factory.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, twórcy Saints Row chcą pokazać graczom możliwości customizacji postaci w grze. Nie da się tego lepiej zrobić niż za sprawą kreatora postaci, prawda? Takiego samego zdania jest ekipa deweloperów, bo do sieci trafiło Boss Factory.

Narzędzie jest kompletne i kompleksowe. Oferuje ono dokładnie to, co znajdziemy też w finalnej wersji Saints Row. Modyfikować dzięki niemu możemy praktycznie każdy element budowy ciała oraz garderoby naszego bohatera. Twórcy przygotowali nawet specjalną przestrzeń na oficjalnej stronie dla najlepszych kreacji, więc koniecznie dajcie upust fantazji.

Boss Factory pobierzecie całkowicie za darmo na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli chodzi o Saints Row, jego premiera na wymienionych platformach została zaplanowana na dzień 23 sierpnia. Jeśli rozważacie zakup, rzućcie okiem na nasze wrażenia z prezentacji.


Sprawdź także:
Saints Row

Saints Row

Premiera: 23 sierpnia 2022
PS5, PS4, PC, XBOX X/S, XBOX ONE

Saints Row to reboot marki zapoczątkowanej przez studio Volition w 2006 roku. Gra nie oferuje bohaterów znanych z poprzedniego cyklu, a oferuje wyłącznie pewne fabularne ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   09:54, 10.06.2022
Taka akcja była także przed premierą SR The Third oraz SR IV, więc fajnie, że można znów się pobawić kreatorem postaci kolejnej odsłony.
0 kudosBarbarella.   @   10:14, 10.06.2022
Czyli jak usiądę przed lustrem w trakcie kreowania postaci to znajdę się w grze i w 100% wczuję się w postać ? Szczęśliwy Trzeba wypróbować ten Boss Factory.