Total War: Warhammer III - zwiastun prezentujący nową frakcję

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy, promujący Total War: Warhammer III. Wideo pokazuje nam nową frakcję.

@ 20.01.2022, 10:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Total War: Warhammer III - zwiastun prezentujący nową frakcję

Premiera Total War: Warhammer III coraz bliżej. Najnowsze dzieło studia Creative Assembly trafi do sprzedaży 17 lutego, a jeśli na debiut finału trylogii czekacie, koniecznie zerknijcie na poniższy materiał filmowy - pokazuje on kolejną frakcję w grze, Demony Chaosu.

Demony Chaosu to ósma frakcja dostępna w Total War: Warhammer III. Różni się ona dość istotnie od pozostałych, albowiem skupia się głównie na modyfikowaniu swoich umiejętności oraz cech. Jej członkowie potrafią przejmować kontrolę nad jednostkami z wszystkich pozostałych czterech frakcji Chaosu, a potem wykorzystywać je do własnych celów. Przywódcą demonów jest Demoniczny Książę. 

Debiut Total War: Warhammer III zaplanowano na 17 lutego, a grać będziemy wyłącznie na komputerach osobistych. Poniżej znajdziecie zwiastun, o którym mowa w wiadomości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?