Star Citizen dobija do kolejnego istotnego progu crowdfundingowego

Debiutanckie dzieło Cloud Imperium Games niedługo będzie mogło się poszczycić budżetem do jakiego nie dobiła jeszcze żadna gra!

@ 14.03.2022, 10:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Star Citizen dobija do kolejnego istotnego progu crowdfundingowego

Star Citizen to jeden z najdłużej powstających projektów, a jednocześnie jedna z najdroższych gier w historii. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, deweloperzy osiągnęli kolejny próg w swojej kampanii crowdfundingowej i trzeba przyznać, że jest on znaczący.

Z ostatnich doniesień, pochodzących z listopada, wynikało, że Star Citizen zdołało zgromadzić mniej więcej 410 milionów dolarów. Wynik ten uległ już poprawie, a w efekcie deweloperzy dysponują kwotą 442 milionów dolarów, co daje wzrost o około 32 miliony zielonych!

Konta w Star Citizen założyło już blisko 3,6 miliona graczy. Nie wszyscy oczywiście płacą, ale - jak widać - projekt cieszy się ogromną popularnością, mimo że wciąż nie został ukończony. Można spokojnie założyć, że liczby - graczy i funduszy - na pewno w najbliższym czasie pójdą jeszcze w górę.

Kończąc przypomnę, że Star Citizen ma otrzymać samodzielną kampanię dla jednego gracza zwaną Squadron 42. W tym momencie nie wiemy jednak kiedy zostanie ona udostępniona, a w związku z tym musimy uzbroić się w cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?