Hogwarts Legacy zadebiutuje jednak zgodnie z planem

Wygląda na to, że do premiery Hogwarts Legacy dojdzie jeszcze w tym roku. Niestety nie wiemy kiedy dokładnie.

@ 20.01.2022, 10:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hogwarts Legacy zadebiutuje jednak zgodnie z planem

Pisaliśmy niedawno o tym, że premiera Hogwarts Legacy zostanie prawdopodobnie opóźniona do 2023 roku. Plotki ewidentnie zirytowały wydawcę, który postanowił zabrać głos w temacie. Z wypowiedzi firmy wynika, że do debiutu projektu dojdzie w 2022 roku - nic w tej kwestii nie uległo zmianie.

"2022 to rok, w którym zadebiutuje wyczekiwana od dawna gra Warner Bros. Games, a dokładniej od Portkey Games, Hogwarts Legacy. Opracowywane przez studio Avalanche Software RPG akcji pozwala graczom wziąć udział w wyjątkowej przygodzie, toczącej się pod koniec XIX wieku czarodziejów. Podczas zabawy będziemy się uczyć nowych zaklęć, przygotowywać wywary, a także pozyskiwać nowe umiejętności oraz magiczne bestie. Ta gra pozwoli graczom doświadczyć magicznego świata szkoły Legacy, jak nigdy wcześniej".

Kiedy zatem mamy spodziewać się premiery Hogwarts Legacy? Z ostatnich doniesień wynika, że do debiutu powinno dojść w okolicy kinowego debiutu filmu pt. Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a. Jak wszystko pójdzie dobrze, nastąpi on w kwietniu.

Hogwarts Legacy dostępne będzie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy

Premiera: 10 lutego 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hogwarts Legacy to RPG akcji, który osadza wydarzenia w uniwersum Harry'ego Pottera wykreowanym przez pisarkę J.K. Rowling. Za projekt odpowiada Avalanche Studio - autorz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?