Battlefield 2042 - wkrótce otrzymamy tablice wyników w starym stylu

Studio DICE wysłuchało próśb graczy dotyczących tablic wyników. Wkrótce do gry trafią scoreboardy w starym stylu - z większą ilością informacji.

@ 19.01.2022, 21:29
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Battlefield 2042 - wkrótce otrzymamy tablice wyników w starym stylu

Battlefield 2042 zadebiutowało w fatalnym stanie, a do tego wręcz kipiało od błędnie podjętych decyzji. Jedna z nich dotyczyła tablic wyników, które były mocno okrojone względem poprzednich odsłon cyklu. Na szczęście w drodze są istotne zmiany.

Gracze bardzo mocno narzekali na ten element, i trudno im się dziwić - nie można było nawet podejrzeć, jak wyglądamy na tle pozostałych uczestników zmagań na danym serwerze. Na szczęście DICE tym razem wysłuchało narzekań fanów, prezentując właśnie odświeżone tablice wyników.

Udoskonalona tablica wyników pojawi się w grze w lutym, wraz z aktualizacją Battlefield 2042 do wersji 3.3. Wcześniej, bo już jutro, zadebiutuje kolejny większy patch, 3.2. Naprawi on kilkadziesiąt rozmaitych błędów i poprawi stabilność gry. Szczegóły w jego temacie znajdziecie w tym miejscu.

Po lewej nowa, po prawej obecnie dostępna tablica wyników z BF 2042.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?