gamescom '18: The Settlers - zapowiedziano nową część i remaster pozostałych

Firma Ubisoft mile zaskoczyła wszystkich fanów marki The Settlers, zapowiadając na tegorocznych targach gamescom zupełnie nową część - The Settlers - oraz remaster całej serii!

@ 22.08.2018, 10:48
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

gamescom '18: The Settlers - zapowiedziano nową część i remaster pozostałych

Podczas trwających właśnie targów gamescom firma Ubisoft postanowiła - mile zresztą - zaskoczyć graczy i ogłosić wskrzeszenie do życia jednej z bardziej ikonicznych marek na rynku gier wideo - The Settlers! Oprócz tworzenia zupełnie nowej części, Ubi szykuje również remaster całego cyklu!

Ostatnia część serii The Settlers ukazała się w 2010 roku wraz z siódmą odsłoną - Droga do Królestwa okazała się zresztą całkiem udanym kontynuatorką spuścizny Osadników. Przez ponad 8 lat w temacie potencjalnej "ósemki" panowała błoga cisza, aż do tegorocznych targów gamescom, podczas których Ubisoft ogłosił wydanie jesienią 2019 roku nowych Settlersów zatytułowanych po prostu The Settlers, a także remasterów wszystkich dotychczasowych części!

Pakiet odświeżonych odsłon (dostępnych również osobno) zadebiutuje na komputerach osobistych 15 listopada tego roku. Do tego dostaliśmy także zwiastuny, dostępne poniżej.


Sprawdź także:
The Settlers 7: Droga do Królestwa

The Settlers 7: Droga do Królestwa

Premiera: 25 marca 2010
PC

The Settlers 7: Droga do Królestwa to siódma już część kultowej serii RTS-ów. Akcja gry przenosi nas w czasy renesansu, na tereny środkowej Europy. Naszym zadaniem jest o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   11:21, 22.08.2018
Co prawda to Ubisoft, a za ich grami nie przepadam... to może tym razem przekonam się do Settlersów, w których nigdy nie grałem. Chyba dochodzę do tego etapu w życiu, że tego typu rozrywka będzie dla mnie bardziej odpowiednia Puszcza oko
0 kudosdabi132   @   11:35, 22.08.2018
Szósta i siódma część były całkiem udanymi grami, przy których spędziłem dużo czasu. Jeśli nic głupiego nie wykombinują to może i kolejna odsłona będzie dobra.
0 kudosMicMus123456789   @   18:41, 22.08.2018
Ja nawet nie pamiętam na jakiej części zakończyłem przygodę z serią. Siódemkę mam, ale chyba nigdy nie grałem Dumny

Co do nowej odsłony to sumie jedyne o co można się martwić to o mikrotranskacje, oby ich nie wciskali do gry.