The Settlers zadebiutuje w 2020 roku - nowy trailer z fragmentami gameplayu

Ubisoft z okazji targów gamescom opublikował kolejny zwiastun ósmej części serii The Settlers - dostaliśmy w nim fragmenty z rozgrywki, a także poznaliśmy kilka szczegółów na temat samego tytułu.

@ 21.08.2019, 10:19
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

The Settlers zadebiutuje w 2020 roku - nowy trailer z fragmentami gameplayu

Ósma część kultowej serii gier strategiczno-ekonomicznych, która nazywa się po prostu The Settlers, zapowiedziana została podczas targów gamescom w 2017 roku. Do tej pory dostaliśmy tylko skromny zwiastun i na detale musieliśmy cierpliwie czekać. W końcu, dwa lata po tej imprezie, do sieci trafił nowy trailer z fragmentami gameplayu oraz kilka detali na temat rozgrywki!

The Settlers tworzone jest pod okiem Volkera Werticha, autor oryginalnej trylogii Settlersów i wieloletniego pracownik Blue Byte - ojców marki (teraz Ubisoft Dusseldorf). W najnowszej strategii ma pojawić się fabuła w trybie dla pojedynczego gracza, a także moduł wieloosobowy (będą różne tryby) oraz kooperacja. Tytuł powstaje w oparciu o silnik Snowdrop, który napędza m.in. cykl Tom Clancy's The Division.

Przede wszystkim najnowsi Settlersi mają być powrotem do korzeni - rozgrywka charakteryzować będzie się połączeniem zarówno nowych rozwiązań na miarę gry z drugiej dekady XXI stulecia, ale też najciekawszych rozwiązań znanych z oryginalnych części. Zmianom ulegnie system dostarczania i magazynowania jedzenia dla osadników oraz implementacja zadań pobocznych w obrębie głównej misji.

The Settlers zadebiutuje w 2020 roku wyłącznie na komputerach osobistych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?